İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile çeşitli iş dallarında gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, ve atamalar ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Her zaman, kaliteli zaman ve bilgi paylaşımı ile etik bakış açımızdan asla vazgeçmeden konulara yaklaşarak güven veren vizyon ve misyonumuzla yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir, çağdaş insan kaynakları politikaları uygulayarak personelin yanında olacağız.

İnsan Kaynaklarının Misyonu

İnşaat sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda ilerleyen Seydioğlu İnşaat, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan Kaynakları'nın misyonu, inşaat sektörü alanında üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

İnsan Kaynaklarının Vizyonu

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak; müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu çevreye karşı duyarlı ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip; potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, inşaat sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.
BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?
Tarih Pozisyon Açıklama
Tarih
18 Mart 2017
Pozisyon
Gayrimenkul Danışmanı
Açıklama
İnşaat sektöründe başarılı ve prestijli projelere imza atan, sürekli büyüyen ve gelişen; ürettiği projeler ile yüksek değer yaratan Seydioğlu Grup A.Ş’nin İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan projelerinin satış organizasyonunda görev alacak aşağıdaki niteliklerde"GAYRİMENKUL SATIŞ UZMAN" ları arıyoruz.
Detaylar

SİZİ ARAYALIM

SİZİ ARAYALIM