1996 yılında dürüst ve güvenli bir yolda sağlam yapılar inşa etmek amacı ile kurulan Seydioğlu İnşaat 15 yılı aşkın bir süredir bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Kurucuları Hasan ve Hüseyin SEL liderliğinde faaliyet gösteren firmamız 2000 li yıllardan itibaren gücüne güç katmış ve daha büyük projelere imza atmaya başlamıştır.

Bugün lüks konut ve iş yeri dendiğinde aranılan isimlerden olan Seydioğlu inşaat bugüne kadar 500 ün üzerinde konut ve iş yeri inşaatına tamamlamıştır. Merkezi İstanbul Pendik te bulunan firmamız teknolojiye oldukça fazla yatırım yapmakta ve inşaat sektörü için geliştirilen dünya teknolojilerini projelerinde uygulamaktadır.

Teknoloji ve tasarımın uyum içinde yer aldığı Seydioğlu İnşaat projeleri sektöründe Çıtayı yükseltmiş ve bu başarı bize her geçen gün bir adım daha ileriye götürecek projelere yönlendirmiştir. Kaliteli Üretimi ile bugün önemli bir marka haline gelen Seydioğlu İnşaat bundan sonrada değerlerinden Ödün vermeyerek yine dünya standartlarında projeler Üretmeye, ve bu yolda Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.

SİZİ ARAYALIM

SİZİ ARAYALIM