“SEYDİOĞLU İNŞAAT” adıyla 1996 yılında Hasan ve Hüseyin SEL tarafından kurulmuştur. İki kardeşin dürüst ve güvenilir bu yolda sağlam yapılar inşa etmek amacı ile inşaat sektörüne girmesiyle ilk yatırımlarını yaparak aktif olarak başlar. 2000’li yıllardan itibaren gücüne güç katmış ve daha büyük projelere imza atmaya devam etmiştir.

15 yıllık hızlı bir büyüme döneminin ardından adını “SEYDİOĞLU GRUP ANONİM ŞİRKETİ” olarak değiştirmiş ve inşaat sektöründe “SEYDİOĞLU GRUP A.Ş.” adıyla çalışmaya devam etmiştir.

Merkez İstanbul Pendik olmak üzere “SEYDİOĞLU GRUP A.Ş.” uzun bir süredir inşaat sektöründe adından bahsettirmektedir.

Sürekli ve gittikçe hızlanan gelişimini büyüme süreci boyunca “SEYDİOĞLU GRUP A.Ş.” olarak sektörün gelişen ihtiyaçlarını ve müşterilerinin beklentilerini karşılamak için gerekli esnekliği koruyarak faaliyetlerini çeşitlendirmiş, aynı zamanda da esas işini muhafaza etmiştir.

Bugün lüks konut ve iş yeri dendiğinde aranılan isimlerden olan “SEYDİOĞLU GRUP AŞ” bugüne kadar 500’ün üzerinde konut ve iş yeri inşaatına tamamlamıştır. Firmamız teknolojiye oldukça fazla yatırım yapmakta ve inşaat sektörü için geliştirilen dünya teknolojilerini projelerinde uygulamaktadır.

Teknoloji ve tasarımın uyum içinde yer aldığı projeleri sektöründe “SEYDİOĞLU GRUP AŞ” çıtayı yükseltmiş ve bu başarı bize her geçen gün bir adım daha ileriye götürecek projelere yönlendirmiştir. Kaliteli Üretimi ile bugün önemli bir marka haline gelen “SEYDİOĞLU GRUP A.Ş.” bundan sonra da değerlerinden ödün vermeyerek yine dünya standartlarında projeler üretmeye ve bu yolda Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.

SİZİ ARAYALIM

SİZİ ARAYALIM